Anna&Roman
08.09.2017

Якщо ви читаєте цей відгук,значить натрапили саме на те,що вам так потрібно і чого ви так жадаєте отримати від весільної зйомки.
Тому що у ваш особливий день, поряд будуть найщиріші професіонали своєї справи Максим і Ксюша.
Це ті професіонали для яких кожне фото є важливим як своє, і кожна емоція розцінюється як своя.
Ми дякуюємо тому дню,коли натрапили на цю сторінку, і відчули всім серцем,що саме ці люди закарбують найщиріші,найважливіші моменти:сльози радості,усмішки і дотики.
Тому що Макс та Ксюша бачать глибше, аніж в це можна повірити.
Вони бачать КОХАННЯ!
Ви забудете про усі переживання з приводу " а як стати,щоб було гарно?", "як правильно позувати?" чи або що.
Вас охопить ритм щастя Вашого свята, а десь там поряд будуть ваші друзі-фотографи,яких здається навіть не помічаєш, але відчуваєш невимовну радість та підтримку,яка лине від них.

А згодом,отримуючи фото, ми знаємо точно, ви знову відчуєте "мурахи по шкірі", тому що кожне фото відтворить емоцію,яку здавалось би неможливо було б відчути знов.
Проте,якщо з вами в цей день буде ця пара чарівників, ви знову відчуватимите щасливі миті вашого одруження, щораз переглядаючи кожне фото.
Довіртесь серцю, чарівники існують!
Дякуємо , Макс та Ксюша,що ви є!

Sergey & Marina
02.09.2017

Максе, ми щиро вдячні тобі, що допоміг зберегти наші спогади в такий особливий день! З тобою легко, безтурботно і дуже весело працювати! :) Дякуємо, що познайомив і ще більше закохав нас у прекрасне місто Кам'янець! Фотографії вийшли на вищому рівні ! :)

Елена
14.10.2017

Сподобалось з самого початку, що Макс і Ксюша в основному працюють з емоціями, а не з постановочними фото. Дуже їм дякую, що навіть коли вже немає сил посміхатися вони завжди тебе підбадьорюють і смішать. Чудові фотографи, які обожнюють свою роботу і отримують кайф від якісних фото. Це ті люди які роблять фотографії, а не просто гроші. Вони завжди намагаються знайти нове місце для фотозйомки, завжди дають доречні поради і намагаються вигадати щось креативне. Уже вкотре кажу вам "дякую!", ви надзвичайно приємні особистості 💞

Аліна
01.01.2018

Вже не раз доволилось з ними працювати і завжди лишась задоволеною =)) Кожна їхня зйомка - це все нові ідеї та задуми. А ідей у них, повірте, дуууже багато)) В них немає "наштампованих" фоток в одному місці і в одній стандартній позі. Вони люблять динаміку та емоції і допоможуть кожному, хто невпевнено почуває себе перед фото "ружьем"))))

Екатерина
05.07.2017

Випуск 43-Т групи КПНУ ім. Івана Огієнка запам'ятається нам на доооовгий час завдяки чудовим фотографам, майстрам своєї справи Максу та Оксані !
Наша група дуже вдячна за надзвичану роботу ! Фото яскраві, емоційні, позитивні та головне ЖИВІ ! Кожного разу як переглядаю фото посмішка з лиця не сходить. Головне, що ви знаєте як зробити момент незабутнім на любому фото ! Атмосфера під час роботи з вами була приємна, легка та невимушена ! Дякуємо за чудовий настрій на кожен день)

Впечатлений от семейной поездки море:второй раз посещаем Каменец-Подольский и второй раз настроение городу создают его чудо обитатели) В данном случае это Макс и Ксюша, без преувеличения отличные ребята.
Впервые приглашая на прогулку фотографа, наша семья получила двух профессиональных фотографа, которые работая с разных ракурсов ловят исключительные моменты. Почему профессиональные, потому, что они художники от Бога! То, что они запечатляют, будет смотреться свежо, ярко и круто через лет сто. И только настоящий художник сможет извлечь из реального времени такую настоящую картинку.
Мы получили незабываемые впечатления от общения с этим талантливым тандемом. Они очень живые, настоящие и невероятно искренняя пара. И эти качества проявляются абсолютно во всем, начиная от названия папок с фотографиями, заканчивая их конечным оформлением - все от начала и до конца продуманно и имеет свой неповторимый характер, черту и определенный шарм.
Максим и Ксюша, мы обязательно еще увидимся и обязательно напишем продолжение этой прекрасной истории!!!
Ваши A+K=D

Вікторія
31.05.2017

Макс - справжній професіонал
Дуже відповідально підходить до справи, дає гарні поради та пропрацьовує все до останнньої деталі.
Отримала сертифікат на фотосесію в подарунок особливо вразив дизайн самого сертифікату своєрідний творчий навіть трошки хендмейдівський підхід.
Особисто знайомі не були, але і під час вирішення організаційних питань і під час власне фотосесії відчувалася легкість.
Дуже приємно працювати, гарно вміє вловити потрібний момент.
Рекомендую як на весілля так і на звичайні фотосесії прогулянки - ганий настрій і чудові фото гарантовано.

Юлія
13.06.2017

Сьогодні вже вкотре мала можливість попрацювати з прекрасним фотографом, мастером своєї справи, людиною яка любить свою роботу, вкладає в неї всю свою душу. Максим має "вагон" справді крутих ідей. Допоможе для Вас підібрати індивідуальний образ, який найкраще буде пасувати, дасть найкращі поради та настанови. Якщо ви шукаєте креативного, талановитого та професійного фотографа, то кращого ніж Максим, вам годі й знайти. Фотосесія проходить легко та комфортно, адже Максим приємна та цікава людина. Дякую за прекрасні фото. Бажаю в подальшому творчих успіхів та натхнення.

Анастасия
25.08.2016

Шикарный мужик :D
Учитывает пожелания и предпочтения, у самого много идей. С Максимом легко сотрудничать даже тем людям, которые не очень любит фотографироваться (что немаловажно в день свадьбы). Все фотографии живые и настоящие. Подмечает детали в одежде и стиле, а также неплохо разбирается в женской моде(!).
Мы с мужем в восторге ;)

Татьяна
21.08.2016

Мне очень понравилось работать с Максом! Очень люблю фотосессии и хотелось чего-то нового.....такой екшн сьемки у меня с мужем не было никогда - мы практически не останавливались!!! Результат - "живые" снимки, море удовольствия и память на всю жизнь! Огромное спасибо, Максим, творческих тебе успехов!!!!

Ірина
25.03.2017

Дуже дякую за чудові фото і легкість співпраці. Хочеться і далі з вами співпрацювати. Я рекомендую вас своім друзям та родичам не тільки як весільного фотографа, а також для особистої фотосесіі, із сім'єю або друзями. Море позитивних емоцій і незабутні кадри чудового дня :-)

Написати відгук